درباره برتر ملل هیراد پارس آوین

شرکت برترملل هیرادپارس آوین با هدف برگزاری نمایشگاه های تخصصی و بین المللی در سال 1395 در استان خراسان رضوی و شهر مقدس مشهد تاسیس گردید.
امید است که بتوانیم در راستای تحقق آرمانهایمان در توسعه صنعت نمایشگاهی و همچنین توسعه اقتصادی کشور عزیزمان ایران موفق و سربلند باشیم.

فعالیت های برتر ملل


این شرکت با بهره مندی از تسهیلات نمایشگاهی و همچنین مدیران مجرب و با سابقه و نیـز نیروی متخصص که هر کدام خود در صنعـت نمایشگاهی کشور منحصربفرد هستند، توانستـه شاهد برگزاری بیش از 45 عنـوان نمایـشگاهی تخصصـی و بین المللی مهم در این مدت کوتاه از بدو تاسیس باشد که برگـزاری این نمایشگاه ها بستر و زمینـه مناسبـی را جهت تولیدکنندگان داخلی و خارجی مهیا ساخته است تا علاوه بر نمایش توانمندی ها، مبادلات تجاری و سرمایه گذاریهای مشترک بین المللی را توسعه بخشد. از عمده ترین فعالیتهای این مجموعه تاکنون میتوان برگـزاری نمایشگاه های تخصصی در حوزه لوازم خانگی، صنعت لاستیک و پلاستیک، رنگ و رزین، شوینده و بهداشتی، فرش دستباف، مبلمان و دکوراسیون داخلی، ساختمان و تاسیسات، گل و گیاه و تجهیزات باغبانی و همچنین صنعت نساجی و پوشاک اشاره نمود. همچنین در برگزاری نمایشگاه، این شرکت با دعوت از هیئتهای تجاری، مدیران و متخصصین داخلی، برگزاری همایش و سمینارهای تخصصی و کارگاه های آموزشی بر اهمیت و کیفیت نمایشگاه افزوده است.