سوالات عمومی

⦁ برای اطلاع از برگزاری نمایشگاه هایی که شرکت برترملل مجری آن است میتوانید به آدرس ⦁ www.mellalexpo.ir مراجعه نمایید و با انتخاب " نمایشگاه های آتی " از عناوین و تاریخ برگزاری نمایشگاه ها مطلع شوید. ⦁ جهت اطلاع از کلیه عناوین نمایشگاهی در سایت نمایشگاه بین المللی مشهد به آدرس ⦁ www.expo.ir مراجعه نموده و گزینه نمایشگاه های داخلی وسپس دانلود تقویم را انتخاب نمایید.

⦁ ابتدا باید از طریق گزینه ثبت نام اطلاعات اولیه شرکت/شخص حقیقی را وارد نموده و نمایشگاه مورد نظر را از بخش مربوطه انتخاب نمایید.

⦁ پس از ثبت نام در وبسایت ⦁ www.mellalexpo.ir وارد اکانت کاربری خود شده و در بخش کارت شناسایی با زدن دکمه ثبت افراد داخل غرفه اقدام به ثبت مشخصات کلیه افراد نمایید.

⦁ غرفه دار بدون کارت شناسایی در ساعت شارژ غرفه که معمولا بین ساعت 15 الی 16 می باشد اجازه ورود نخواهد داشت و تنها با خرید بلیط در ساعت حضور بازدید کننده (از ساعت 16 به بعد ) قادر به ورود به نمایشگاه می باشد.

⦁ بلیط رایگان ویژه غرفه دارانی است که در نمایشگاه تخصصی دارای غرفه می باشند و تنها با هماهنگی قبلی با مدیرپروژه نمایشگاه و حضور در محل شرکت نمایشگاهی برتر ملل یا ستاد برگزاری مستقر در نمایشگاه (در حین برگزاری نمایشگاه مورد نظر ) میتوانند بلیط دریافت کنند.

⦁ پس از ثبت نام در وبسایت ⦁ www.mellalexpo.ir وارد اکانت کاربری خود شده و در سمت راست گزینه کارت پارکینگ را زده و اقدام به ثبت شماره پلاک خودرو هایی که قصد ورود به نمایشگاه را دارند نمایید.

⦁ جهت دریافت کتاب نمایشگاه مورد نظر میتوانید با تماس با شماره 09379378961 آقای کرمانی از نحوه دریافت کتاب نمایشگاه مطلع شوید.